دوره‌ها و مدارک 📜

گردشگری پایدار – coursera.org

گردشگری پایدار

گردشگری پایدار سبکی از گردشگری با درنظرگرفتنِ نیاز نسل‌های آینده است. این دوره با تمرکز بر نمونه موردی در زنگبار، دیدگاهی روشن از گردشگری پایدار را پیش رویتان قرار می‌دهد. این دوره رایگان نیست.

 

 

بازاریابی دیجیتال را کشف کن – openclassrooms.com

بازاریابی دیجیتالی را کشف کن!

در این دوره (Discover Digital Marketing) که در آکادمی OpenClassrooms  برگزار می‌شود، شما با شناخت مبانی بازاریابی دیجیتال و مفاهیم اولیه‌ی آن، وارد اقیانوس ژرفِ بازاریابی دیجیتال می‌شوید و خود را برای کشف‌وشهودی حیرت‌انگیز آماده می‌کنید.

 

 

مثل یک ویراستار فکر کن – openclassrooms.com

مثل یک ویراستار فکر کن

در این دوره {Think like an editor (content strategy and UX writing)} علاوه بر استراتژی محتوا، شناختِ انواع‌واقسام محتوا و تکنیک‌های خوب نوشتن، آن دیتمِیر (AnneDitmeyer) مدرس دوره در سایت OpenClassrooms، شما را با مبانی یوایکس‌رایتینگ هم آشنا می‌کند. این دوره رایگان نیست و برای دریافت مدرک دوره باید هزینه آن را (به یورو) پرداخت کنید.

 

 

بازاریابی محتوا – hubspot.com

بازاریابی محتوا - هاب اسپات آکادمی

در دوره بازاریابی محتوای آکادمی هاب اسپات با قدرت داستان‌گویی، درست‌کردن چارچوب محتوایی، استراتژی بلندمدت تولیدمحتوا و ایده‌های خلق محتوا آشنا می‌شوید. این دوره‌ شامل ۵۴ ویدئو کوتاه و ۱۱ تست و یک امتحان پایانی‌ست که به زبان انگلیسی برگزار می‌شود. دوره بازایابی محتوای آکادمیِ هاب اسپات رایگان است.

 

 

نوشتن به زبان ساده – LinkedIn

ساده نوشتن - آکادمی لینکدین

این دوره بسیار جذابِ آکادمی لینکدین، نکات خوبی درباره ساده‌نوشتن، روان‌نوشتن و اثرگزارنوشتن را آموزش می‌دهد. در این دوره، لسلی اُ فلاهوان (Leslie O’Flahavan) بر ارزش، خوانایی، قبل‌فهم‌بودن و ساده‌بودن هرجمله تاکید می‌کند.